ŘeckoZakynthosDva týdny levné dovolené na Zakynthosu včetně snídaně jen za 9990 Kč

Dva týdny levné dovolené na Zakynthosu včetně snídaně jen za 9990 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Dva týdny levné dovolené v Řecku na ostrově Zakynthos za skvělou cenu 9990 Kč nabízí právě teď na svém portálu cestovní agentura Invia.cz. Zájezd se koná v termínu 4. – 18.6.2024 a zahrnuje ubytování v pohodlném 3* hotelu Chryssi Akti se stravováním formou snídaně. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Zakynthos je ostrovem nádherných pláží a krásné přírody. Mezi hlavní turistické atrakce patří slavná pláž Navagio, která proslula vrakem lodi a úchvatnými vápencovými útesy. A právě to z ní dělá skvělé místo nejen pro koupání, ale i pro fotografování. Dalším lákadlem jsou želvy Karety obrovské, které lze spatřit na pláži Gerakas. Milovníkům přírody pak doporučujeme návštěvu Modrých jeskyní, které jsou dostupné lodí z přístavu Agios Nikolaos. Využít můžete i množství pěších a cyklistických stezek vedoucích skrz malebné olivové háje. Ostrov nabízí také bohatý noční život v letoviscích jako je například Laganas, které jsou oblíbené zejména mezi mladými lidmi.

Levná dovolená ve 3* hotelu Chryssi Akti - Řecko, Zakynthos, Argassi

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Zakynthos na 15 dní v termínu 4.6.2024 – 18.6.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Chryssi Akti včetně snídaně za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Řecku
» Důležité kontakty v Řecku
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Řecku
» Fauna v Řecku
» Flora v Řecku
» Doprava v Řecku
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Řecku
» Řecko – last minute
» Řecko – first minute
» Hodnocení hotelů v Řecku

— last minute dovolená Řecko, Zakynthos — | další nabídky od Invia.cz