EgyptDva týdny levné dovolené v Egyptě s all inclusive jen za 13590...

Dva týdny levné dovolené v Egyptě s all inclusive jen za 13590 Kč – v červnu letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Dva týdny levné dovolené v Egyptě? Žádný problém! Přinášíme vám skvělý tip na 15denní letecký zájezd do populárního egyptského letoviska Hurghada, kde můžete v termínu od 8. do 22. června 2024 strávit dny odpočinku a relaxace v komfortním 4* hotelu La Rosa Waves Resort se stravováním formou all inclusive. Cena zájezdu činí jen 13590 Kč a je v ní zahrnuta sleva 32 %. Odlet je z Prahy. Zájezd pořádá cestovní kancelář Blue Style a zakoupit ho můžete na portálu cestovní agentury Invia.cz.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je skvělým výchozím bodem pro poznávání krás Rudého moře. Lákadlem jsou především jedinečné korálové útesy s pestrobarevným mořským životem, ideální pro potápění nebo šnorchlování. Milovníkům historie doporučujeme výlet do nedalekého Luxoru, kde mohou obdivovat starověké památky jako jsou Karnacký chrám nebo Údolí králů. V samotné Hurghadě byste pak neměli vynechat procházku po populární promenádě Marina Boulevard, kde se nachází řada obchodů, restaurací a kaváren s výhledem na jachty kotvící v přístavu. Pro aktivní dovolenou můžete využít vodní sporty (windsurfing a vodní lyžování) nebo se vydat na čtyřkolkách do okolní pouště.

Levný zájezd do 4* hotelu La Rosa Waves Resort - Egypt, Hurghada

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 15 dní v termínu 8.6.2024 – 22.6.2024 s ubytováním ve 4* hotelu La Rosa Waves Resort a programem all inclusive za 13590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz