OmánDva týdny levné dovolené v Ománu s all inclusive za 23990 Kč...

Dva týdny levné dovolené v Ománu s all inclusive za 23990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělou příležitost strávit v druhé polovině března levnou dovolenou v Ománu v letovisku Salalah a poznat tak tento exotický kout světa. V termínu 22. března – 6. dubna 2024 můžete strávit 16 dní v pohodlí 4* hotelu Belad Bont, který je známý svými vysokými standardy služeb a ubytování. Nabídka samozřejmě zahrnuje i stravování formou all inclusive. Cena zájezdu je stanovena na 23990 Kč a je v ní už zahrnuta parádní sleva 46 %. Odlet je plánován z Prahy a zájezd je pořádá renomovaná cestovní kanceláří Blue Style.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Salalah je druhé největší město Ománu. Nachází na jihu země a je známé svým jedinečným mikroklimatem, které zde vytváří zelenou oázu uprostřed pouště, a to zejména během monzunové sezóny zvané Khareef. Tato oblast nabízí bohatou paletu turistických atrakcí a aktivit. Návštěvníci by neměli vynechat významné archeologické lokality jako například Al Balid Archeological Site, která odhaluje bohatou historii obchodních vazeb mezi Ománem a zbytkem světa. Pro milovníky přírody bude nezbytností navštívit krásnou přírodní pláž Mughsail Beach s dechberoucími vápencovými útesy a stříkajícími dírami. Můžete se vydat i do hor Dhofar, které nabízí nejen úchvatné výhledy, ale i možnost poznat tradiční způsob života místních obyvatel. A konečně, v tržnici Al-Husn, známé také jako Frankincense Souq, si můžete zakoupit tradiční ománské výrobky a suvenýry, včetně světově proslulého kadidla, které je s Ománem nerozlučně spjato. Salalah tak představuje ideální destinaci pro ty, kdo hledají kombinaci relaxace na pláži a poznávání bohaté kultury a historie.

Levná dovolená ve 4* hotelu Belad Bont - Omán, Salalah

Tato nabídka (last minute dovolená Omán, Salalah na 16 dní v termínu 22.3.2024 – 6.4.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Belad Bont a stavováním formou all inclusive za 23990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Omán
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Ománu
» Důležité kontakty v Ománu
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Ománu
» Fauna v Ománu
» Flora v Ománu
» Doprava v Ománu
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Ománu
» Omán – last minute
» Omán – first minute
» Hodnocení hotelů v Ománu

— last minute dovolená Omán, Salalah — | další nabídky od Invia.cz