AlbánieDva týdny v Albánii: Last minute dovolená v Durrësu s all inclusive...

Dva týdny v Albánii: Last minute dovolená v Durrësu s all inclusive za 12990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Dva týdny all inclusive dovolené v Albánii za parádní cenu 12990 Kč pořídíte právě teď u cestovní agentury Invia.cz. Vydejte se na last minute dovolenou do Durrësu, malebného přímořského města na albánské Riviéře. V termínu od 10.7.2023 do 24.7.2023 si můžete užít pohodlí a komfort ve 4* hotelu Germany. To vše v ceně zájezdu, která zahrnuje i program all inclusive. Ubytování ve stylovém hotelu vám poskytne skvělé zázemí pro relaxaci na pláži, která je jen kousek od hotelu. Odlet je zítra v 17:35 hod. z Bratislavy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Albánie je zemí bohatou na historii, přírodní krásy a fascinující kulturu. Během svého pobytu v Durrësu si můžete prohlédnout historické památky, jako je Durrëský hrad, který se tyčí nad městem, nebo římské amfiteátrum. Albánie je také známá svými krásnými plážemi s tyrkysově modrou vodou, které lákají k relaxaci a vodním sportům. Program all inclusive vám zajistí skvělé gastronomické zážitky, kdy si můžete vychutnat tradiční albánskou kuchyni a ochutnat místní speciality. Nezapomeňte se také vydat do okolí Durrësu, kde objevíte malebná přímořská města, úchvatné pláže a nádhernou přírodu. Využijte nabídku last minute dovolené do Albánie a zažijte nezapomenutelné letní dobrodružství za skvělou cenu.

dovolená Albánie
dovolená Durrës

Levná dovolená Albánie, Durrës

last minute

letecky z Bratislavy na 15 dní s all inclusive

10.7.2023 – 24.7.2023

12990 Kč

levný zájezd Germany, Albánie, Durrës

4* Ubytování:
Germany – ukázat na mapě
hodnocení 3.7 z 5 – výborné

Germany
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Bratislavy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Albánie, Durrës na 15 dní v termínu 10.7.2023 – 24.7.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Germany a programem all inclusive za 12990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Albánie


— last minute dovolená Albánie, Durrës — | další nabídky od Invia.cz