EgyptEgypt, Dahab na 8 dní s all inclusive za 11790 Kč -...

Egypt, Dahab na 8 dní s all inclusive za 11790 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám tip na zajímavý letecký zájezd do Egypta, který právě teď pořídíte se super slevou 45%! Vydejte se na nezapomenutelnou last minute dovolenou do Dahabu, malebného letoviska na Sinajském poloostrově. Tato oslnivá destinace nabízí dokonalou kombinaci krásných pláží s jemným pískem, azurového Rudého moře s úchvatným podmořským světem a fascinujícími skalními útvary, které zaujmou každého milovníka přírodních krás.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Týdenní zájezd v termínu 14.8.2023 – 21.8.2023 zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Happy Life Village s programem all inclusive, který je ideálním místem pro odpočinek po celodenním objevování okolních krás. Plně si vychutnáte křišťálově čistou vodu moře při potápění nebo šnorchlování, a pokud vás zajímá historie, můžete navštívit blízké starobylé památky, jako je klášter sv. Kateřiny nebo skalní klášter St. Paul. Celý zážitek ještě umocní nádherné východy a západy slunce nad horizontem Rudého moře. Tato dovolená s cenou 11790 Kč nabízí skvělý poměr cena-kvalita, a to včetně letenek z Prahy. Pokud si chcete užít parádní dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků, neměli byste tento lákavý zájezd minout.

dovolená Egypt
dovolená Dahab

Levná dovolená Egypt, Dahab

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

14.8.2023 – 21.8.2023

11790 Kč

Levná dovolená Happy Life Village, Egypt, Sharm El Sheikh, Dahab

3* Ubytování:
Happy Life Village – ukázat na mapě
hodnocení 4.3 z 5 – výborné

Happy Life Village
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Dahab na 8 dní v termínu 14.8.2023 – 21.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Happy Life Village a programem all inclusive za 11790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Dahab — | další nabídky od Invia.cz