EgyptEgypt, Hurghada na 12 dní s all inclusive za 10990 Kč -...

Egypt, Hurghada na 12 dní s all inclusive za 10990 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Je tu skvělá nabídka last minute dovolené do oblíbeného egyptského letoviska Hurghada, kam se můžete vypravit na 12 dní letecky z Prahy v termínu od 5. do 16. listopadu 2023. Ubytování je zajištěno ve 4* hotelu Minamark Beach Resort s programem all inclusive. Cena zájezdu činí 10990 Kč. Hotel se pyšní vynikající lokací přímo v centru Hurghady a je situován na pláži. Navíc, zájezd v této nabídce, je prodáván s atraktivní slevou 39%. Dovolenou organizuje cestovní kancelář Čedok.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je oblíbenou destinací turistů z celého světa. Mimo odpočinku na pláži nabízí mnoho dalších možností jak trávit čas. Pro milovníky historie bude vhodný výlet do Luxoru, kde mohou navštívit úchvatné staroegyptské památky. Pokud preferujete aktivnější dovolenou, můžete se vydat na výlet do okolní pouště na čtyřkolkách nebo se zapojit do některé z nabízených potápěčských exkurzí a obdivovat podmořský svět Rudého moře. Pro zájemce o místní kulturu je zde také možnost návštěvy tradičních bazarů a ochutnání místní kuchyně.

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Prahy na 12 dní s all inclusive

5.11.2023 – 16.11.2023

10990 Kč

Zájezd do hotelu Minamark Beach Resort - Egypt, Hurghada, Hurghada - Sakkala

4* Ubytování:
Minamark Beach Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Minamark Beach Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 12 dní v termínu 5.11.2023 – 16.11.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Minamark Beach Resort a programem all inclusive za 10990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz