EgyptEgypt, Hurghada na 7 dní s all inclusive za 6990 Kč -...

Egypt, Hurghada na 7 dní s all inclusive za 6990 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Za skvělou cenu 6990 Kč zakoupíte právě teď na internetovém portálu Dovolena.cz levný zájezd do Egypta, konkrétně do Hurghady. Tuto týdenní dovolenou můžete absolvovat v termínu od 19.11.2023 do 25.11.2023. Ubytování je zajištěno ve 4* hotelu La Rosa Waves Resort a zahrnuje program all inclusive. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je populární turistickou destinací, která láká návštěvníky ze všech koutů světa. Tato destinace u Rudého moře je známá svou ohromující biodiverzitou korálových útesů, což z ní dělá ideální místo pro potápění a šnorchlování. Navíc se tu nachází několik překrásných pláží, které lákají milovníky slunce a moře. Můžete si také vychutnat tradiční egyptskou kuchyni, navštívit trhy plné exotického ovoce a zeleniny, či se projít po historické části města s bohatou historií. Nechybí ani možnost výletů k okolním pyramidám a chrámům, jako je například slavný chrám v Karnaku. V Hurghadě se rozhodně nebudete nudit.

dovolená Egypt
od Invia.cz

Levná dovolená Egypt, Hurghada

letecky na 7 dní s all inclusive

19.11.2023 – 25.11.2023

6990 Kč

Egypt, Hurghada, Hotel La Rosa Waves Resort

4* Ubytování:
Hotel La Rosa Waves Resort – ukázat na mapě

další termíny
Hotel La Rosa Waves Resort

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Egypt, Hurghada na 7 dní s all inclusive za 6990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Egypt, Hurghada, Hotel La Rosa Waves Resort — | další nabídky od Dovolena.cz