EgyptEgypt, Hurghada na 7 dní s all inclusive za 7990 Kč -...

Egypt, Hurghada na 7 dní s all inclusive za 7990 Kč – last minute letecky z Ostravy

Levná dovolená vyhledávač

Už příští pondělí se můžete vydat letecky z Ostravy na levnou dovolenou do Egypta. Konkrétně se jedná o last minute zájezd do Hurghady, který můžete absolvovat v termínu od 16.10.2023 do 22.10.2023. Za 7990 Kč získáte týdenní pobyt ve 3* hotelu Royal Star Empire Beach Resort s programem all inclusive. Tento hotel se nachází přibližně 12 km od letiště a 3 km od centra Hurghady. K dispozici je písčitá pláž přímo u hotelu s bezplatnými slunečníky, lehátky a osuškami. Na pláži si také můžete vychutnat občerstvení v plážovém baru. Tento zájezd pořádá Čedok a momentálně ho můžete zakoupit se slevou 39%.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je oblíbeným egyptským letoviskem na pobřeží Rudého moře. Během dovolené zde můžete obdivovat fascinující podvodní svět při potápění či šnorchlování. Hurghada je také skvělým výchozím bodem pro výlety do pouště, kde si můžete prohlédnout starověké památky a zároveň zažít dobrodružství na písečných dunách. Město Hurghada samo o sobě nabízí mnoho obchodů, restaurací a možností nočního života, takže jistě najdete spoustu způsobů, jak si užít svůj pobyt.

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Ostravy na 7 dní s all inclusive

16.10.2023 – 22.10.2023

7990 Kč

Levný zájezd do hotelu Royal Star Empire Beach Resort - Egypt, Hurghada

3* Ubytování:
Royal Star Empire Beach Resort (Ex. Triton Empire Beach) – ukázat na mapě
hodnocení 3.4 z 5 – velmi dobré

Royal Star Empire Beach Resort (Ex. Triton Empire Beach)
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Ostravy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 7 dní v termínu 16.10.2023 – 22.10.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Royal Star Empire Beach Resort (Ex. Triton Empire Beach) a programem all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz