EgyptHurghadaEgypt, Hurghada na 8 dní s all inclusive za 8490 Kč -...

Egypt, Hurghada na 8 dní s all inclusive za 8490 Kč – letecky z Ostravy

Levná dovolená vyhledávač

Vydejte se letecky z Ostravy na levnou dovolenou do Egypta. Termín 30.8.2023 – 6.9.2023 přináší jedinečnou příležitost prozkoumat krásy Hurghady. Za pouhých 8490 Kč získáte komplexní zájezd včetně ubytování ve 4* hotelu Lillyland Beach Club Resort s programem all inclusive a letecké dopravy z Ostravy. Zájezd je ideální pro nenáročné cestovatele, rodiny s dětmi a ty, kteří touží po klidné a relaxační dovolené.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Během 8 dní strávených v této nádherné destinaci budete mít příležitost prozkoumat mnoho zajímavostí. Navštivte blízký Karnak – historický komplex chrámů a dalších staveb v Luxoru, kde se nachází fascinující architektonické prvky, které vám přiblíží bohatství starověké kultury. Potápějte se v Rudém moři a objevujte jeho úchvatné korálové útesy, které patří mezi nejkrásnější na světě. Pokud si budete chtít odpočinout, můžete strávit čas na místních trzích a nakupovat zde exotické výrobky. Hurghada nabízí širokou škálu zážitků – od dobrodružství až po klidné chvíle relaxace, a to vše v malebném prostředí Rudého moře.

dovolená Egypt
od Invia.cz

Levná dovolená Egypt, Hurghada

letecky na 8 dní s all inclusive

30.8.2023 – 6.9.2023

8490 Kč

Levná dovolená v hotelu Blue Lake Resort & Aquapark - Egypt, Hurghada a okolí, Hurghada

4* Ubytování:
Lillyland Beach Club Resort
hodnocení 3,5 z 5 – velmi dobré

další termíny
Lillyland Beach Club Resort

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Ostravy

Tato nabídka (Egypt, Hurghada na 8 dní s all inclusive za 8490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Egypt, Hurghada, Lillyland Beach Club Resort — | další nabídky od Dovolena.cz