EgyptEgypt, Hurghada na 8 dní s all inclusive za 9590 Kč -...

Egypt, Hurghada na 8 dní s all inclusive za 9590 Kč – last minute letecky z Prahy, z Brna

Levná dovolená vyhledávač

Tato last minute dovolená v Egyptě vám nabízí ideální únik od každodenního shonu do slunné Hurghady, kde se můžete těšit na 8 dní plných odpočinku a zábavy. V termínu od 23. února 2024 do 1. března 2024 budete ubytováni ve 3* hotelu Lemon & Soul Garden Makadi (dříve známý jako Labranda Garden), který poskytuje programem all inclusive. Celý zájezd vás vyjde na 9590 Kč, přičemž odlet je naplánován z Prahy. Díky této nabídce můžete zažít nezapomenutelnou dovolenou v jednom z nejžádanějších afrických letovisek.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada se může pochlubit nejen nádhernými plážemi, ale také širokou škálou aktivit, které uspokojí každého cestovatele. Pro milovníky vodních sportů je tu nepřeberné množství možností – od potápění a šnorchlování až po windsurfing a kitesurfing. Hurghada je totiž známá svými křišťálově čistými vodami a bohatým podmořským životem, který si můžete prohlédnout na jedné z mnoha potápěčských výprav. Pokud máte raději pevninu, doporučujeme výlet do pouště na čtyřkolkách nebo velbloudech. Navštívit můžete také ostrov Giftun s jeho nádhernými plážemi a užít si klidný den v izolaci od hlavního ruchu města. Milovníky historie pak jistě zaujme výlet do Luxoru, kde můžete spatřit impozantní památky starověkého Egypta, včetně Údolí králů a Karnackého chrámu. Hurghada nabízí ideální kombinaci relaxace na pláži a dobrodružství, což z ní činí dokonalé místo pro vaši příští dovolenou.

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

23.2.2024 – 1.3.2024

3* Ubytování:
Lemon & Soul Garden Makadi (Ex. Labranda Garden) – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

obrazek 34

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 23.2.2024 – 1.3.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Lemon & Soul Garden Makadi (Ex. Labranda Garden) a programem all inclusive za 9590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt

— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz