EgyptEgypt, Hurghada na 8 dní s all inclusive za 9990 Kč -...

Egypt, Hurghada na 8 dní s all inclusive za 9990 Kč – last minute letecky z Brna

Levná dovolená vyhledávač

Tato last minute dovolená do oblíbené egyptské Hurghady na 8 dní s termínem pobytu 11. – 18.7.2024 nabízí ubytování ve 3* hotelu Empire Beach Aqua Park a program all inclusive za skvělou cenu 9990 Kč. Odlet je z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada patří k nejpopulárnějším turistickým letoviskům v Egyptě a návštěvníkům nabízí široké spektrum aktivit a atrakcí. Turisté tu mohou navštívit krásné pláže, u kterých je možné se potápět a šnorchlovat v průzračném Rudém moři plném barevných korálů a exotických ryb. Doporučujeme také výlet na ostrov Giftun, který je známý svou nedotčenou přírodou a bílými písečnými plážemi. Pro milovníky historie pak bude nezbytností návštěva Koptské katedrály v Hurghadě nebo jednodenní výlet do Luxoru, kde můžete obdivovat staroegyptské chrámy a hrobky. Navíc, díky bohatému nočnímu životu a množství restaurací, barů a trhů si zde každý najde něco pro sebe.

obrazek 1

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 11.7.2024 – 18.7.2024 s ubytováním ve 3* hotelu Empire Beach Aqua Park a programem all inclusive za 9990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz