EgyptEgypt: Levná dovolená v Hurgádě na 8 dní s all inclusive za...

Egypt: Levná dovolená v Hurgádě na 8 dní s all inclusive za 8090 Kč – v březnu letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Objevte kouzlo Egypta během levné last minute dovolené v Hurghadě, která se koná od 6.  do 13. března 2024. Ubytování je zajištěno v sympatickém 4* hotelu La Rosa Waves Resort s programem all inclusive. Za cenu 8090 Kč za osobu si užijete neomezenou pohostinnost a vynikající služby, které tento hotel nabízí. Letecká doprava z Prahy vám pak zajistí rychlý a pohodlný přesun.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je překrásné letovisko ležící na pobřeží Rudého moře, které je proslulé křišťálově čistou vodou a úchvatnými korálovými útesy, a je ideální pro potápění a šnorchlování. Nezapomeňte navštívit ostrov Giftun s nedotčenou přírodou a krásnými plážemi. Pro milovníky historie doporučujeme výlet do Luxoru, kde jsou k vidění majestátní památky starověkého Egypta, včetně Údolí králů a proslulého chrámu v Karnaku. Hurghada nabízí i dobrodružné aktivity jako je safari v poušti, jízda na čtyřkolkách nebo návštěva tradičních trhů, kde si můžete koupit suvenýry a ochutnat místní kuchyni. Tato destinace představuje ideální kombinací odpočinku na pláži a objevování nových kultur.

Levná dovolená 4* hotel¨ La Rosa Waves Resort - Egypt, Hurghada

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 6.3.2024 – 13.3.2024 s ubytováním ve 4* hotelu La Rosa Waves Resort a programem all inclusive za 8090 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz