EgyptEgypt: Levná dovolená v Marsa Alam na 8 dní s all inclusive...

Egypt: Levná dovolená v Marsa Alam na 8 dní s all inclusive za 9590 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

S parádní slevou 55% pořídíte právě teď na portálu cestovní agentury Invia.cz levnou dovolenou do Egypta, konkrétně do letoviska Marsa Alam, které je známé kouzelnými plážemi a čistým Rudým mořem. Navíc je to ideální destinace pro potápění a šnorchlování. Tento last minute zájezd na 8 dní s termínem konání 15. – 22.3.2024 nabízí ubytování ve 4* hotelu Shoni Bay Resort a program all inclusive. Cena zájezdu je pouze 9590 Kč, což je vzhledem k nabízeným službám a kvalitě ubytování výjimečná nabídka. Hotel je situován přímo u krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, která je ideální zejména pro rodiny s dětmi nebo méně zkušené plavce.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Marsa Alam se rychle stává jednou z nejoblíbenějších destinací v Egyptě, a to hlavně mezi milovníky moře a potápění, které sem lákají nádherné korálové útesy a bohatý podmořský život. Kromě potápění a šnorchlování na místních plážích, jako je například slavná pláž Abu Dabbab, kde můžete narazit na mořské želvy a dokonce i na vzácné dugongy, nabízí Marsa Alam řadu dalších aktivit. Vydat se můžete na výlet do národního parku Wadi El Gemal, kde je k vidění nejen bohatá fauna a flóra, ale i fascinující geologické útvary a doklady o starověkých civilizacích. Milovníci historie zas ocení návštěvu starověkého města Luxor s jeho chrámy a hrobkami, které jsou dostupné během jednodenního výletu. Večer můžete prozkoumat místní trhy v Marsa Alam, kde ochutnáte tradiční egyptské pokrmy a nakoupíte suvenýry. Tato destinace nabízí dokonalou kombinaci relaxace na pláži, historie  a kultury. Díky to se vaše dovolená v Egyptě stane nezapomenutelným zážitkem.

Levná dovolená ve 4* hotelu Shoni Bay Resort - Egypt, Marsa Alam

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 8 dní v termínu 15.3.2024 – 22.3.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Shoni Bay Resort a programem all inclusive za 9590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz