EgyptEgypt, Marsa Alam na 10 dní s all inclusive za 12190 Kč...

Egypt, Marsa Alam na 10 dní s all inclusive za 12190 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si 10 dní levné dovolené v Egyptě v letovisku Marsa Alam, které nabízí nejen krásné pláže, ale i bohatou podmořskou faunu a flóru. V termínu od 28.8.2023 do 6.9.2023 máte možnost vyrazit na last minute zájezd, který zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Aurora Bay Resort a program all inclusive. Celková cena včetně letecké dopravy z Prahy činí (včetně skvělé slevy 44%) 12190 Kč Zájezd je organizován renomovanou cestovní kanceláří Blue Style, která je známá svým profesionálním přístupem a pečlivým zajištěním zájezdových služeb.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Marsa Alam je přímořské letovisko, které láká nejen milovníky slunce a moře, ale i nadšence do potápění a šnorchlování. Díky krásným korálovým útesům a pestrobarevnému podmořskému životu je tato oblast ideálním místem pro objevování podmořského světa. Prozkoumat můžete i nedaleké národní parky a rezervace, jako například Wadi El Gemal, kde jsou k vidění různé druhy zvířat a rostlin. Pro milovníky historie a kultury doporučujeme výlet do nedalekého města Luxor s mnoha památkami ze starověkého Egypta – například slavný chrám Karnak nebo Údolí králů.

dovolená Egypt
dovolená Marsa Alam

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

last minute

letecky z Prahy na 10 dní s all inclusive

28.8.2023 – 6.9.2023

12190 Kč

Levná dovolená v hotelu  Aurora Bay Resort - Egypt, Marsa Alam

4* Ubytování:
Aurora Bay Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4 z 5 – výborné

Aurora Bay Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 10 dní v termínu 28.8.2023 – 6.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Aurora Bay Resort a programem all inclusive za 12190 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz