EgyptEgypt, Marsa Alam na 12 dní light s all inclusive za 9590...

Egypt, Marsa Alam na 12 dní light s all inclusive za 9590 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás skvělý last minute zájezd do Egypta, kde si můžete užít slunce a moře v květnovém termínu od 5.5.2023 do 16.5.2023. Cestovní kancelář Fischer vám nabízí ubytování ve 4* hotelu Wadi Lahmy Azur Resort s programem light all inclusive za 9590 Kč. Odlet je z Prahy a vaší cílovou destinací bude letiště v Marsa Alam.

Hotel se nachází na jihovýchodě pobřeží Rudého moře, kde se rozprostírají nekonečné pláže s průzračnou vodou a bohatým podmořským životem. Hotel je ideální volbou pro milovníky šnorchlování a potápění. Areál hotelu je obklopen krásnou zahradou a nabízí příjemné prostředí pro odpočinek a relaxaci.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace na pláži, bar a nákupní možnosti jsou součástí hotelového vybavení. Na pláži i u bazénu jsou k dispozici osušky, lehátka a slunečníky zdarma, což vám zajistí maximální pohodlí během vašeho pobytu v hotelu.

dovolená Egypt
od Invia.cz

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

letecky na 12 dní Light s all inclusive

5.5.2023 – 16.5.2023

9590 Kč

obrazek 13

4* Ubytování:
Wadi Lahmy Azur Resort

další termíny
Wadi Lahmy Azur Resort

Stravování:
light all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Egypt, Marsa Alam na 12 dní Light s all inclusive za 9590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Egypt, Marsa Alam, Wadi Lahmy Azur Resort — | další nabídky od Dovolena.cz