EgyptEgypt, Marsa Alam na 7 dní s all inclusive za 10490 Kč...

Egypt, Marsa Alam na 7 dní s all inclusive za 10490 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Tato last minute dovolená v egyptském letovisku Marsa Alam nabízí v termínu od 17. do 23.12.2023 levný pobyt s ubytováním v luxusním 5* hotelu Pickalbatros Sands, umístěném na malebném korálovém ostrově Cayo Santa María. Za parádní cenu 10490 Kč získáte program all inclusive a leteckou dopravu z Prahy. Hotel je díky vodním skluzavkám, líné řece a slanovodní laguně ideální volbou pro rodiny s dětmi. Milovníci moře pak ocení možnost šnorchlování u nedalekého pobřežního útesu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Letovisko Marsa Alam leží na jihu Egypta u Rudého moře a je ideálním místem pro milovníky mořského života a potápění. Turisté by neměli vynechat Port Ghalib, živý přístav s nádhernou promenádou, obchody a restauracemi. Pro milovníky dobrodružství jsou k dispozici safari výlety do pouště s možností návštěv beduínských vesnic. Za zmínku stojí i chráněná oblast Wadi El Gemal, domov mnoha vzácných druhů ptáků a mořských živočichů. Tato destinace nabízí unikátní kombinaci relaxace na pláži a objevování nových kultur.

dovolená Egypt
dovolená Marsa Alam

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

17.12.2023 – 23.12.2023

10490 Kč

Levný zájezd s pobytem v hotelu Pickalbatros Sands - Egypt, Marsa Alam, Port Ghalib

5* Ubytování:
Pickalbatros Sands – ukázat na mapě
hodnocení 4.6 z 5 – skvělé

Pickalbatros Sands
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 7 dní v termínu 17.12.2023 – 23.12.2023 s ubytováním v 5* hotelu Pickalbatros Sands a programem all inclusive za 10490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz