EgyptMarsa AlamEgypt, Marsa Alam na 7 dní s all inclusive za 10590 Kč...

Egypt, Marsa Alam na 7 dní s all inclusive za 10590 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Se slevou 46% můžete právě teď zakoupit levný zájezd do Egypta. Máme pro vás last minute dovolenou v letovisku Marsa Alam, které vám nabídne nejen krásné pláže, ale také fascinující možnost objevovat starobylou kulturu. Tato týdenní dovolená je naplánována na zářijový termín od 5. do 11.9.2023 a zahrnuje ubytování v komfortním 4* hotelu Protels Crystal Beach Resort s programem all inclusive. Pořídíte ji za atraktivní cenu 10590 Kč, a to včetně letecké dopravy z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Letovisko Marsa alam vás okouzlí pestrou paletou korálových útesů a exotických ryb, které můžete pozorovat při potápění a šnorchlování. Turistickým lákadlem je také chrám Sobekova, který je skvělým příkladem starověké architektury. Pro milovníky historie je nedaleko města Marsa Alam záhadné místo zvané Wadi el-Gemal, kde naleznete starobylé nápisy a petroglyfy. Ať už si zvolíte relaxaci na pláži, dobrodružství pod hladinou či poznávání historie, Marsa Alam vám nabídne nezapomenutelný zážitek z dovolené.

dovolená Egypt
dovolená Marsa Alam

Levná dovolená Egypt, Marsa Alam

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

5.9.2023 – 11.9.2023

10590 Kč

Levná dovolená v hotelu Protels Crystal Beach Resort - Egypt, Marsa Alam

4* Ubytování:
Protels Crystal Beach Resort
hodnocení 2.9 z 5

Protels Crystal Beach Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 7 dní v termínu 5.9.2023 – 11.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Protels Crystal Beach Resort a programem all inclusive za 10590 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz