EgyptEgypt, Marsa Alam na 7 dní s all inclusive za 9090 Kč...

Egypt, Marsa Alam na 7 dní s all inclusive za 9090 Kč – levná dovolená letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si už v příštím týdnu levnou dovolenou v Egyptě, konkrétně v oblíbeném letovisku Marsa Alam, které je proslulé křišťálově čistým mořem a nádhernými korálovými útesy. Nabízíme vám týdenní pobyt (14.3.2024 – 20.3.2024) v luxusním 4* hotelu Bliss Nada Beach Resort se stravováním formou all inclusive, a to za za výhodnou cenu 9090 Kč. Hotel se pyšní klidnou polohou a máte v něm k dispozici máte wellness centrum pro dokonalé uvolnění nebo skluzavky pro zábavu celé rodiny. Odlet je z Prahy. A nezapomeňte, že se jedná o last minute nabídku s parádní slevou 52%, takže neváhejte a svůj pobyt si rezervujte ještě dnes!

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Egyptské letovisko Marsa Alam se stává čím dál tím populárnějším zejména mezi milovníky potápění a šnorchlování, a to díky svým impozantním korálovým útesům a bohatému podmořskému životu. Nedaleko hotelu Bliss Nada Beach Resort se nachází několik potápěčských center, kde si můžete rezervovat výlety k nejlepším potápěčským lokalitám v oblasti. Nezapomeňte navštívit například potápěčskou lokalitu Elphinstone Reef s působivou podmořskou stěnou a šancí spatřit velké žraloky, tuňáky či rejnoky, nebo mořskou rezervaci Dolphin House, kde si můžete zaplavat s volně žijícími delfíny. Pro ty, kdo dávají přednost souši, doporučujeme výlet do Národního parku Wadi El Gemal, který je domovem rozmanité fauny a flóry a najdete v něm krásné písečné pláže ideální pro pikniky a relaxaci. S tak bohatou nabídkou aktivit a krásných míst k poznávání je egyptské letovisko Marsa Alam dokonalou destinací pro každého, kdo hledá kombinaci dobrodružství a odpočinku a levné dovolené na jednom z nejkrásnějších míst světa.

Levná dovolená v hotelu  Bliss Nada Beach Resort - Egypt, Marsa Alam

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Marsa Alam na 7 dní v termínu 14.3.2024 – 20.3.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Bliss Nada Beach Resort a programem all inclusive za 9090 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— levná dovolená Egypt, Marsa Alam — | další nabídky od Invia.cz