EgyptEgypt, Sahl Hasheesh na 7 dní s all inclusive za 9590 Kč...

Egypt, Sahl Hasheesh na 7 dní s all inclusive za 9590 Kč – last minute letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Tato last minute dovolená v Egyptě, konkrétně v exkluzivní oblasti Sahl Hasheesh, je ideální volbou pro každého, kdoí hledá kombinaci relaxace a luxusu. V termínu 23. – 29. února 2024 si můžete užít 7 dní v 5* hotelu Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh se stravováním formou all inclusive. Tato nabídka je nyní k dispozici za skvělou cenu 9590 Kč a umožní vám si vychutnat nejen komfort ubytování na vysoké úrovni, ale také krásu písčité pláže, která se nachází  přímo u hotelu. Letecká doprava je zajištěna z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Sahl Hasheesh je jedním z nejkrásnějších míst u Rudého moře. Je známý svými nádhernými korálovými útesy a průzračným mořem, které jsou jako stvořené pro šnorchlování a potápění. V městě najdete nádhernou promenádu s výhledem na moře a řadu restaurací a kaváren. Nezapomeňte navštívit také Starý trh v Hurghadě, kde zažijete tu pravou egyptskou kulturu – ochutnáte místní speciality a nakoupíte suvenýry. Pro milovníky historie bude nezapomenutelným zážitkem výlet do Luxoru, kde můžete obdivovat Karnacký chrám nebo Údolí králů. Sahl Hasheesh je sám o sobě skvělým místem pro relaxaci na pláži, ale i pro aktivní dovolenou – ať už se rozhodnete pro golf, potápění mezi korálovými útesy nebo třeba výlet do okolní pouště na čtyřkolkách.

Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh -  Egypt, Sahl Hasheesh, Sahl Hasheesh

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Sahl Hasheesh na 7 dní v termínu 23.2.2024 – 29.2.2024 s ubytováním v 5* hotelu Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh a programem all inclusive za 10790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt

» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví v Egyptě
» Důležité kontakty v Egyptě
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas v Egyptě
» Fauna v Egyptě
» Flora v Egyptě
» Doprava v Egyptě
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená v Egyptě
» Egypt – last minute
» Egypt – first minute
» Hodnocení hotelů v Egyptě

— last minute dovolená Egypt, Sahl Hasheesh — | další nabídky od Invia.cz