EgyptEgypt, Taba na 9 dní s all inclusive za 11990 Kč -...

Egypt, Taba na 9 dní s all inclusive za 11990 Kč – last minute letecky z Brna

Levná dovolená vyhledávač

Egyptské letovisko Taba nabízí skvělou možnost last minute dovolené na pobřeží Akabského zálivu. V termínu 24.8.2023 – 1.9.2023 si můžete užít 9 dní ve 4* hotelu Time Coral Nuweiba Resort s programem all inclusive za atraktivních 11990 Kč. Toto letovisko je ideálním místem pro odpočinek – hotel se nachází přímo u písčité pláže, na které jsou lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pobřeží Akabského zálivu je známé nejen svým bohatým podmořským světem, ale i malebnými výhledy na hory v pozadí. Oblast Nuweiby, v níž se hotel nachází, vám umožní poznat místní kulturu a tradice. Pokud jste milovníky historie, můžete navštívit nedaleké památky, jako je klášter Santa Katarina nebo starověký skalní chrám Hathor. Můžete také navštívit národní park Ras Abu Galum, který nabízí nádherné výhledy na moře a poušť. Pokud byste si chtěli udělat výlet za hranice Egypta, je tu možnost cesty do petrohradského Izraele, který je vzdálen jen kousek přes hranici. Láká vás dobrodružství, krásné přírody a zároveň komfortní ubytování? Pak byste neměli tento Last minute zájezd do Egypta a do letoviska Taba podcenit.

dovolená Egypt
dovolená Taba

Levná dovolená Egypt, Taba

last minute

letecky z Brna na 9 dní s all inclusive

24.8.2023 – 1.9.2023

11990 Kč

Levná dovolená Time Coral Nuweiba Resort, Egypt, Taba

4* Ubytování:
Time Coral Nuweiba Resort
hodnocení 3.3 z 5 – velmi dobré

Time Coral Nuweiba Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Taba na 9 dní v termínu 24.8.2023 – 1.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Time Coral Nuweiba Resort a programem all inclusive za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Taba — | další nabídky od Invia.cz