EgyptHurghadaEgypt v akci: 9 dní v Hurghadě s all inclusive za 8990...

Egypt v akci: 9 dní v Hurghadě s all inclusive za 8990 Kč! Letecky z Ostravy.

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás zajímavou last minute nabídku cestovní kanceláře Čedok. V termínu 8.10.2023 – 16.10.2023 se můžete vydat letecky z Ostravy na levnou dovolenou do Egypta. Konkrétně do oblíbeného letoviska Hurghada, které nabízí mnoho možností pro aktivní dovolenou. Tento zájezd zahrnuje 9denní pobyt v pohodlném 3* hotelu Empire Beach Aqua Park s programem all inclusive za atraktivních 8990 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Egypt je fascinující destinací s bohatou historií a nespočetnými možnostmi pro objevování. Během pobytu v Hurghadě si můžete užít šnorchlování nebo potápění v Rudém moři a obdivovat pestrý podmořský život. Navštivte historické památky jako starověký chrám Karnak či úchvatné pyramidy a proslulou sfingu v Gíze. Pro milovníky adrenalinových zážitků je tu možnost jízdy na velbloudech v poušti či výlety na čtyřkolkách. Kromě toho Hurghada nabízí také bohatý noční život s množstvím restaurací a obchodů. Tento last minute zájezd do Egypta je skvělou příležitostí pro prožití dovolené plné dobrodružství a relaxace za parádní cenu.

dovolená Egypt
od Invia.cz

Levná dovolená Egypt, Hurghada

letecky na 9 dní s all inclusive

8.10.2023 – 16.10.2023

8990 Kč

Levný zájezd do hotelu Empire Beach Resort - Egypt, Hurghada

3* Ubytování:
Empire Beach Aqua Park – ukázat na mapě
hodnocení 3,1 z 5 – velmi dobré

další termíny
Empire Beach Aqua Park

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Ostravy

Tato nabídka (Egypt, Hurghada na 9 dní s all inclusive za 8990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Egypt, Hurghada, Empire Beach Aqua Park — | další nabídky od Dovolena.cz