Srí LankaExkluzivní 5* last minute: Srí Lanka, Waduwa s all-inclusive letecky z Prahy...

Exkluzivní 5* last minute: Srí Lanka, Waduwa s all-inclusive letecky z Prahy za 23490 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás parádní tip na luxusní exotickou dovolenou na Srí Lance. Máte tak jedinečnou příležitost vydat se na 9denní dovolenou do letoviska Waduwa v termínu od 31. října 2023 do 8. listopadu 2023. Zájezd zahrnuje ubytování v 5* hotelu The Blue Water s programem all inclusive, to vše za parádní cenu 23490 Kč. Odlet je z Prahy. V okolí hotelu naleznete několik místních barů, restaurací a obchodů. Železniční trať, která protíná celé letovisko, vám umožní snadné cestování po okolí. Autobusová zastávka je vzdálena přibližně dva kilometry od hotelu a dostanete se z ní do města Colombo nebo na Mezinárodní letiště Bandaranaike. Na pláži s pozvolným vstupem do moře, která se nachází přímo u hotelu, si můžete užívat příjemné koupání.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Srí Lanka je fascinující destinací s mnoha turistickými atrakcemi. Během svého pobytu si můžete užít návštěvu tradičních tržnic, kde ochutnáte místní speciality a zakoupíte ručně vyráběné suvenýry. Nezapomeňte navštívit chrámy a kláštery, které jsou důležitou součástí kulturního dědictví této země. Pokud máte rádi přírodu, doporučujeme výlet do národních parků, kde je k vidění divoká zvěř a exotická flora. Srí Lanka nabízí také skvělé možnosti pro vodní sporty a potápění. Tato dovolená slibuje nejen relaxaci na pláži, ale také poznání bohaté kultury a krás přírody této nádherné destinace.

dovolená Srí Lanka
dovolená Waduwa

Levná dovolená Srí Lanka, Waduwa

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

31.10.2023 – 8.11.2023

23490 Kč

Levný zájezd do hotelu  The Blue Water - Srí Lanka, Waduwa, Thalpitiya North

5* Ubytování:
The Blue Water – ukázat na mapě
hodnocení 4.5 z 5 – skvělé

The Blue Water
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Srí Lanka, Waduwa na 9 dní v termínu 31.10.2023 – 8.11.2023 s ubytováním v 5* hotelu The Blue Water a programem all inclusive za 23490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Srí Lanka


— last minute dovolená Srí Lanka, Waduwa — | další nabídky od Invia.cz