AlbánieExkluzivní zájezd do Durrësu: 15 dní v hotelu Horizont s all inclusive...

Exkluzivní zájezd do Durrësu: 15 dní v hotelu Horizont s all inclusive za 17990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Cestovní kancelář Čedok nabízí právě teď se slevou 54% levný dvoutýdenní zájezd do Albánie. Máte jedinečnou příležitost využít tuto last minute dovolenou a už pozítří se vydat do malebného města Durrës, které leží v samém srdci Albánie. Tato nabídka platí pro termín od 21. srpna 2023 do 4. září 2023 a zahrnuje komfortní ubytování ve 4* hotelu Horizont s programem all inclusive, a to včetně letecké dopravy z Brna, za bezkonkurenčních 17990 Kč. Hotel Horizont je vzdálený 5 km od centra města Durrës, kam se dostanete i místními autobusy – autobusová zastávka se nachází jen 50 metrů od hotelu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Durrës je známý svými historickými památkami, a tak není divu, že jednou z hlavních městských atrakcí je Durrëský hrad, který svým návštěvníkům nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu. Kromě toho můžete navštívit Archeologické muzeum, kde se dozvíte více o historii a kultuře Albánie. Pro milovníky pláží a moře je připravena veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, která je vzdálená pouhých 300 metrů od hotelu. V této malebné oblasti se můžete vydat také na výlety po okolí a objevovat skryté klenoty Albánie. Nejbližší obchody, bary a restaurace jsou v dosahu cca 100 metrů od hotelu, což vám umožní snadný přístup ke všemu, co budete potřebovat během svého pobytu. To vše dělá z Durrësu ideální místo pro krásnou dovolenou plnou zážitků.

dovolená Albánie
dovolená Durrës

Levná dovolená Albánie, Durrës

last minute

letecky z Brna na 15 dní s all inclusive

21.8.2023 – 4.9.2023

17990 Kč

Levná dovolená v hotelu Horizont - Albánie, Durrës

4* Ubytování:
Horizont
hodnocení 3.3 z 5 – velmi dobré

Horizont
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Albánie, Durrës na 15 dní v termínu 21.8.2023 – 4.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Horizont a programem all inclusive za 17990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Albánie


— last minute dovolená Albánie, Durrës — | další nabídky od Invia.cz