Srí LankaExotická all inclusive dovolená na Srí Lance v 5* hotelu se slevou...

Exotická all inclusive dovolená na Srí Lance v 5* hotelu se slevou 35% za 22990 Kč. Odlet z Prahy.

Levná dovolená vyhledávač

Pokud se vám stýská po teplu a slunci, máte jedinečnou příležitost vyrazit na last minute dovolenou do exotické Srí Lanky. Termín 31.10.2023 – 8.11.2023 nabízí 9 dní relaxace a odpočinku v tomto nádherném koutě světa. Ubytování je zajištěno v 5* hotelu Citrus Waskaduwa, který se nachází v jihozápadní části Srí Lanky přímo na krásné písečné pláži Waskaduwa a poskytuje skvělý výhled na tyrkysové vody Indického oceánu. Celý zájezd včetně letenek z Prahy a programu all inclusive můžete mít právě teď za velmi atraktivní cenu 22990 Kč, a to díky slevě 35% a nabídce cestovní kanceláře Čedok.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Srí Lanka je zemí plnou fascinující historie a nádherné přírody. Během pobytu můžete navštívit starobylá města, jako je Galle s historickým opevněním, nebo Kandy se svým chrámem Zubu, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Nezapomeňte si užít procházky v bujných čajových plantážích nebo prozkoumat národní parky, kde můžete pozorovat slony a leopardy. Srí Lanka je také rájem pro milovníky vodních sportů a potápění.

dovolená Srí Lanka
dovolená Waduwa

Levná dovolená Srí Lanka, Waduwa

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

31.10.2023 – 8.11.2023

22990 Kč

Levná dovolená v hotelu Citrus Waskaduwa - Srí Lanka, Waduwa, Waskaduwa

5* Ubytování:
Citrus Waskaduwa – ukázat na mapě

Citrus Waskaduwa
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Srí Lanka, Waduwa na 9 dní v termínu 31.10.2023 – 8.11.2023 s ubytováním v 5* hotelu Citrus Waskaduwa a programem all inclusive za 22990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Srí Lanka


— last minute dovolená Srí Lanka, Waduwa — | další nabídky od Invia.cz