BaliExotická dovolená na Bali na 12 dní se snídaní za 34989 Kč...

Exotická dovolená na Bali na 12 dní se snídaní za 34989 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Nenechte si v květnu ujít levnou exotickou dovolenou na Bali, konkrétně v klidnější části ostrova zvané Sanur. Tento 12denní zájezd se uskuteční v termínu 8.- 19.5.2024 a nabízí ubytování ve 4* hotelu Swiss Belhotel Watu Jimbar, který se pyšní vynikající polohou blízko pláže a nabízí komfortní ubytování včetně snídaně. Za sympatickou cenu 33939 Kč tak získáte nejen ubytování, ale i letenky z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Letovisko Sanur se nachází na jihovýchodním pobřeží Bali a je proslulé svým relaxačním duchem. Nachází se totiž daleko od rušných turistických středisek jako je Kuta nebo Seminyak. Místo je ideální pro rodiny s dětmi nebo páry toužící po klidnější dovolené. V Sanuru najdete dlouhou pláž s jemným bílým pískem, která je chráněna korálovým útesem. Navštívit můžete i místní trhy s čerstvým ovocem, suvenýry nebo tradičním batikovým oblečení. Příznivci historie pak ocení nedaleký chrám Pura Blanjong, který ukrývá jednu z nejstarších epigrafických památek na Bali. Sanur je také skvělým výchozím bodem pro výlety na nedaleké ostrovy Nusa Lembongan nebo Nusa Penida, kde jsou skvělé potápěčské lokality a přírodní scenérie. Tato dovolená na Bali vám nabídne perfektní kombinaci relaxace na pláži, kulturních zážitků a možnosti objevování nedotčené přírody.

Levný zájezd do hotelu Swiss Belhotel Watu Jimbar - Bali, Sanur

Tato nabídka (dovolená Bali, Sanur na 12 dní v termínu 8.5.2024 – 19.5.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Swiss Belhotel Watu Jimbar včetně snídaně za 33939 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Bali
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Bali
» Důležité kontakty na Bali
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Bali
» Fauna na Bali
» Flora na Bali
» Doprava na Bali
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Bali
» Bali – last minute
» Bali – first minute
» Hodnocení hotelů na Bali

— dovolená Bali, Sanur — | další nabídky od Invia.cz