JamajkaExotická dovolená na Jamajce: 9 dní v Montego Bay ve 4* hotelu...

Exotická dovolená na Jamajce: 9 dní v Montego Bay ve 4* hotelu s all inclusive za 42209 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Zažijte na vlastní kůži exotickou dovolenou na Jamajce. Na termín 6.12.2023 – 14.12.2023 máte jedinečnou příležitost vyrazit do letoviska Montego Bay, kde vás čeká devítidenní pobyt s ubytováním ve 4* hotelu Decameron Club Caribbean a programem all inclusive. Celý balíček včetně letecké dopravy z Prahy pořídíte za 42209 Kč. Samotný hotel Royal Decameron Club Caribbean se nachází u jedné z nejhezčích jamajských pláží. Tuto dovolenou pro vás připravila cestovní kancelář Čedok.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud se rozhodnete tuto exotickou destinaci navštívit, můžete se těšit na mnoho turistických atrakcí. Jamajka nabízí nádhernou přírodu, a tak si můžete dopřát procházky v dechberoucím horském prostředí nebo navštívit slavné Bob Marley Museum. Pláže jsou výborným místem k relaxaci, a pokud máte rádi vodní sporty, můžete si vyzkoušet šnorchlování či potápění. Dále zde naleznete trhy s místními výrobky a pestrou jamajskou kuchyni, která rozhodně stojí za ochutnání. Nezapomeňte si užít i místní hudbu a tance, které jsou nedílnou součástí jamajské kultury.

dovolená Jamajka
od Invia.cz

Levná dovolená Jamajka, Montego Bay

letecky na 9 dní s all inclusive

6.12.2023 – 14.12.2023

42209 Kč

Exotická dovolená v hotelu Decameron Club Caribbean - Jamajka, Montego Bay

4* Ubytování:
Decameron Club Caribbean – ukázat na mapě

další termíny
Decameron Club Caribbean

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Jamajka, Montego Bay na 9 dní s all inclusive za 42209 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Jamajka, Montego Bay, Decameron Club Caribbean — | další nabídky od Dovolena.cz