Kapverdské ostrovyExotická dovolená na Kapverdách ve 4* hotelu s all inclusive za 21790...

Exotická dovolená na Kapverdách ve 4* hotelu s all inclusive za 21790 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám lákavou last minute nabídku levné dovolené na Kapverdách, konkrétně ve 4* hotelu Halos Casa Resort, který se nachází v malebném městečku Santa Maria na ostrově Sal. Nabídka zahrnuje 9denní pobyt s programem all inclusive v termínu od 14. do 22. března 2024 a leteckou dopravu z Prahy. Cena balíčku činí 21790 Kč a zahrnuje slevu 49%. Zájezd je ideální volbou pro rodiny s dětmi a pořádá jej cestovní kancelář Blue Style.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Město Santa Maria na ostrově Sal se pyšní nejen krásnými písečnými plážemi, ale i bohatou nabídkou aktivit. Díky rozvoji cestovního ruchu láká na windsurfing, potápění, cyklistiku nebo rybaření. Na promenádě podél pláže pak najdete řadu obchodů, restaurací a barů, kde si můžete vychutnat speciality místní kuchyně. Kromě toho ostrov Sal nabízí i unikátní přírodní zajímavosti, jako je solné jezero Salinas v Pedra de Lume, poušť Terra Boa nebo Žraločí zátoku, kde můžete obdivovat mláďata žraloků citronových v jejich přirozeném prostředí​​.

Hotel Halos Casa Resort, Kapverdy, Sal, Santa Maria

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.