MauriciusExotická dovolená na Mauriciu s polopenzí za 35790 Kč. Odlet z Prahy

Exotická dovolená na Mauriciu s polopenzí za 35790 Kč. Odlet z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Připravte se na parádní dovolenou v hotelu Veranda Tamarin na Mauriciu, která je právě teď k dispozici jako last minute nabídka. Tento 3* hotel nabízí ubytování s polopenzí a je ideální pro každého, kdo chce prozkoumat krásy ostrova, aniž by se musel starat o plánování jídel. S termínem pobytu od 7. do 14. března 2024 a délkou pobytu 8 dní si můžete užít odpočinek a pohodu na jednom z nejkrásnějších míst světa. Odlet je z Prahy a cena tohoto nezapomenutelného zážitku je 35790 Kč.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tamarin, malebná vesnice na západním pobřeží Mauricia, je známý svými úchvatnými plážemi, bohatým nočním životem a kulturními zážitky. Obec nabízí dokonalou směs dobrodružství, relaxace a kulturního objevování, ať už jste surfař, milovník dobrého jídla nebo přírody​​.

Z Tamarinu si můžete odvést i nezapomenutelné zážitky​​. Pro milovníky přírody je tu sestava sedmi vodopádů Tamarin Falls, Národní park Black River nebo botanická zahrada Pamplemousses. S výběrem vodních sportů, romantických prohlídek a pěších turistických tras je zde aktivita pro každého​.

dovolená Hotel Veranda Tamarin, Mauritius, Tamarin

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.