ZanzibarExotická dovolená na Zanzibaru jen za 19990 Kč: Čeká vás kombinace slunce,...

Exotická dovolená na Zanzibaru jen za 19990 Kč: Čeká vás kombinace slunce, moře, přírody a kultury

Levná dovolená vyhledávač

Už za čtyři dny se můžete s cestovní kanceláří Čedok vydat na levnou dovolenou na exotický ostrov Zanzibar. V nabídce cestovní agentury Invia.cz je právě teď k dispozici týdenní last minute pobyt v termínu 30.3. – 7.4.2024 s ubytováním ve výborně hodnoceném 4* hotelu Uroa Bay Beach Resort, který se nachází přímo na písečné pláži v oblasti Uroa. Tato dovolená vás vyjde na 19990 Kč a zahrnuje stravování formou polopenze a letenky z Prahy. Užijte si devět dní moře a odpočinku na jednom z nejkrásnějších míst světa.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Zanzibar je ostrov ležící u východního pobřeží Afriky v Indickém oceánu. Je to skutečný ráj pro milovníky přírody, historie a exotické kultury. Hotel Uroa Bay Beach Resort nabízí nejen luxusní ubytování a výbornou kuchyni, ale má i ideální polohu pro objevování místních krás. Nedaleko resortu se nachází například národní park Jozani Chwaka Bay, který je domovem vzácných gueréz červených a mangrovníkových lesů. Historické město Stone Town, které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, vás zase ohromí svou unikátní směsicí arabských, perských, indických a evropských vlivů, úzkými uličkami, bohatě zdobenými dveřmi a živými trhy. Navštívit můžete také plantáže s kořením, kde se dozvíte vše o jeho pěstování a zpracování, které Zanzibar proslavilo po celém světě. Pro milovníky moře a potápění pak místní korálové útesy nabízí nespočet příležitostí k objevování podvodního světa Indického oceánu.

Levný zájezd do hotelu Uroa Bay Beach Resort - Zanzibar, Uroa,

Tato nabídka (last minute dovolená Zanzibar, Uroa na 9 dní v termínu 30.3.2024 – 7.4.2024 s ubytováním ve 4* hotelu Uroa Bay Beach Resort a stavováním formou polopenze za 19990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Zanzibar
» Vstupní formality
» Počasí a podnebí
» Měna, ceny, nákupy
» Zdraví na Zanzibaru
» Důležité kontakty na Zanzibaru
» Svátky a události
» Zajímavá místa
» Jak trávit čas na Zanzibaru
» Fauna na Zanzibaru
» Flora na Zanzibaru
» Doprava na Zanzibaru
» Rychlokurz jazyka
» Místní kuchyně
» Další upozornění
» Dovolená na Zanzibaru
» Zanzibar – last minute
» Zanzibar – first minute
» Hodnocení hotelů na Zanzibaru

— last minute dovolená Zanzibar, Uroa — | další nabídky od Invia.cz