Spojené arabské emirátyExotická dovolená v Dubaji: Last minute nabídka na 10 dní za 17690...

Exotická dovolená v Dubaji: Last minute nabídka na 10 dní za 17690 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Zaleťte si už zítra na levnou dovolenou do Dubaje. Využijte této skvělé last minute nabídky a užijte si 10 dní v období od 20.8.2023 do 29.8.2023 v emirátu Dubai ve 3* hotelu Citymax Bur Dubai za 17690 Kč. Cena zahrnuje kromě ubytování také stravování formou snídaně a leteckou přepravu z Prahy. Hotel se pyšní svou lokalitou v historické čtvrti Bur Dubai, kde můžete zažít autentickou atmosféru místních trhů a nákupních center. K relaxaci je v hotelu k dispozici střešní bazén a k moři vás odveze hotelová doprava.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Dubaj je známá nejen svou moderní architekturou a luxusními obchody, ale nabízí i mnoho dalších možností pro turisty. Jedním z hlavních lákadel je nejvyšší budova světa Burj Khalifa, ze které je výhled na celé město. Při procházce Dubají si nenechte ujít návštěvu slavného Palm Islands, umělého ostrova ve tvaru palmy. Pro milovníky historie je zde muzeum Al-Fahidi Fort, které návštěvníky seznámí s historií emirátů. A pokud hledáte aktivní zábavu, Dubaj nabízí řadu vodních parků jako například Wild Wadi nebo Aquaventure, ale také safari v poušti. Navštívit doporučujeme i Dubai Miracle Garden, unikátní zahradu plnou květinových instalací.

dovolená Spojené arabské emiráty
dovolená Dubai

Levná dovolená Spojené arabské emiráty, Dubai

last minute

letecky z Prahy na 10 dní

20.8.2023 – 29.8.2023

17690 Kč

obrazek 77
Levná dovolená v hotelu Citymax Bur Dubai – Spojené arabské emiráty, Dubai

3* Ubytování:
Citymax Bur Dubai – ukázat na mapě
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Citymax Bur Dubai
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Dubai na 10 dní v termínu 20.8.2023 – 29.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Citymax Bur Dubai včetně snídaně za 17690 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Spojené arabské emiráty


— last minute dovolená Spojené arabské emiráty, Dubai — | další nabídky od Invia.cz