EgyptExotická dovolená v Egyptě: Hurghada, 8 dní v 5* hotelu s all...

Exotická dovolená v Egyptě: Hurghada, 8 dní v 5* hotelu s all inclusive za 7190 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás tip na zajímavý letecký zájezd do Egypta. V termínu 3.9.2023 – 10.9.2023 se můžete těšit na týdenní pobyt v pohodlí 5* hotelu Mirage Aqua Park s programem all inclusive v oblíbeném letovisku Hurghada. Celý zájezd včetně letecké dopravy z Prahy pořídíte právě teď za skvělou cenu 7190 Kč. Hotel Caesar Palace je situovaný na vlastní písčité pláži a nabízí panoramatický výhled na průzračné moře s jemným pískem a možností vyzkoušet si různé vodní aktivity včetně kitesurfingu.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

V Hurghadě vás čeká mnoho turistických možností. Pro milovníky podmořského světa bude lákadlem výlet na člunu s průhledným dnem, kde budete moci obdivovat rozmanitost korálů a ryb v Rudém moři. Pokud máte rádi historii, nenechte si ujít výlet do Luxoru, historického města s chrámy a památkami starověkého Egypta. Nezapomeňte také vyzkoušet nákupy na místních trzích a ochutnat autentickou kuchyni ve zdejších restauracích. Pro rodiny s dětmi je pak ideální výlet do aquaparku s tobogány a dalšími atrakcemi. Hurghada vám nabídne nejen relaxaci na pláži, ale i možnost poznat místní kulturu a přírodu.

dovolená Egypt
od Invia.cz

Levná dovolená Egypt, Hurghada

letecky na 8 dní s all inclusive

3.9.2023 – 10.9.2023

7190 Kč

Levná dovolená v hotelu HAWAII CAESAR PALACE - Egypt, Hurghada a okolí, Hurghada

5* Ubytování:
Mirage Aqua Park
hodnocení 3,6 z 5 – výborné

další termíny
Mirage Aqua Park

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Egypt, Hurghada na 8 dní s all inclusive za 7190 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


3.9.2023 – 10.9.2023 letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive za 7190 CZK


— Egypt, Hurghada, Mirage Aqua Park — | další nabídky od Dovolena.cz