PanamaExotická dovolená v Panamě: Playa Blanca - 8 dní s polopenzí letecky...

Exotická dovolená v Panamě: Playa Blanca – 8 dní s polopenzí letecky z Prahy za 29790 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Přinášíme vám zajímavý tip na levnou exotickou dovolenou v netradiční destinaci. Cestovní kancelář Canaria Travel má pro vás na termín od 6. prosince 2023 do 13. prosince 2023 připravený týdenní zájezd do Panamy, konkrétně do oblíbeného letoviska Playa Blanca. Zájezd zahrnuje ubytování ve 4* hotelu Barcelo Playa Blanca a stravování formou polopenze. To vše včetně letecké dopravy z Prahy za příjemných 29790 korun.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Playa Blanca v Panamě je známá svými nádhernými plážemi a bohatými možnostmi pro vodní sporty. Turisté zde mohou navštívit nedaleký národní park Soberanía s rozmanitou faunou a flórou. Dalším oblíbeným místem je Panama Canal Railway, což je historická železnice, která vám umožní prozkoumat slavný Panamský průplav. Pro milovníky historie a kultury bude ideální návštěva starého města Panama City, které je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO. Pro ty, kdo hledají zážitky v přírodě, se nabízí výlety do okolních deštných pralesů s možností pozorovat místní ptáky a zvířata. Panama, konkrétně Playa Blanca, je tak skvělou volbou pro trávení exotické dovolené a zároveň možnosti poznat nové kultury a krásy této středoamerické destinace.

dovolená Panama
od Invia.cz

Levná dovolená Panama, Playa Blanca

letecky na 8 dní s polopenzí

6.12.2023 – 13.12.2023

29790 Kč

Levná exotická dovolená v hotelu BARCELO PLAYA BLANCA - Panama, Playa Blanca

4* Ubytování:
Barcelo Playa Blanca – ukázat na mapě

další termíny
Barcelo Playa Blanca

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Panama, Playa Blanca na 8 dní s polopenzí za 29790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Panama, Playa Blanca, Barcelo Playa Blanca — | další nabídky od Dovolena.cz