Spojené arabské emirátyExotická dovolená v Ras Al Khaimah: 8 dní all inclusive za 14990...

Exotická dovolená v Ras Al Khaimah: 8 dní all inclusive za 14990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Levnou exotickou dovolenou ve Spojených arabských emirátech můžete prožít v termínu od 11. září do 18. září 2023. Tato nabídka zahrnuje ubytování ve 3* hotelu BM Beach s programem all inclusive, to vše za parádní cenu 14990 Kč včetně letecké dopravy z Prahy. Hotel se nachází přímo u jedné z písčitých pláží emirátu Ras Al Khaimah, nabízí komfortní ubytování v pokojích typu Deluxe a zaručuje tradiční arabskou pohostinnost. Okolí hotelu láká nákupními možnostmi, restauracemi, a pro rodiny s dětmi je k dispozici nová zábavní zóna a hřiště. Centrum Ras Al Khaimah je vzdáleno pouze 10 minut jízdy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ras Al Khaimah je emirát bohatý na kulturní a přírodní krásy. Během svého pobytu můžete navštívit historické památky jako je hrad Dhayah Fort, prozkoumat písečné duny v poušti nebo se vydat k vodopádům Hajar Mountains. Emirát nabízí také skvělé podmínky pro vodní sporty, včetně šnorchlování a potápění. Místní kuchyně je rozmanitá, a tak můžete ochutnat tradiční jídla i mezinárodní speciality. Ras Al Khaimah je ideálním místem pro dovolenou plnou zážitků a relaxace.

dovolená Spojené arabské emiráty
od Invia.cz

Levná dovolená Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

letecky na 8 dní s all inclusive

11.9.2023 – 18.9.2023

14990 Kč

Levná dovolená v hotelu BM BEACH - Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah

3* Ubytování:
BM Beach Hotel
hodnocení 3,6 z 5 – výborné

další termíny
BM Beach Hotel

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah na 8 dní s all inclusive za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, BM Beach Hotel — | další nabídky od Dovolena.cz