ŘeckoKosExotická dovolená v Řecku na ostrově Kos: 12 dní za 11990 Kč!

Exotická dovolená v Řecku na ostrově Kos: 12 dní za 11990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si 12 dní levné dovolené v Řecku na ostrově Kos v termínu 21.7.2023 – 1.8.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Ionikos včetně snídaně za 11990 Kč. Odlet je z Prahy. Hotel Ionikos obklopují zelené palmy, které mu dodávají nádech exotických dálek. Nachází se na okraji letoviska Kefalos v romantickém prostředí s kulisou hor. Opravdovým zážitkem pro vás bude bezprostřední blízkost azurově modrého moře s písečnou pláží s pozvolným vstupem do vody. Tato pláž je považována za jednu z nejhezčích na ostrově a nabízí krásný výhled na ostrůvek Kastri.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Destinace Kefalos na ostrově Kos je ideálním místem pro dovolenou. Můžete si užívat klidné a pohodové dny na krásné pláži, ale zároveň nebudete odkázáni pouze na lenošení. Pro milovníky historie a kultury je zde mnoho zajímavých památek, jako například antické ruiny nebo tradiční řecké vesničky s úzkými uličkami. Pro aktivnější dovolenou můžete využít nabídku vodních sportů nebo prozkoumat okolní přírodu při pěších túrách či cyklistických výletech. Večerní atmosféru pak umocní návštěva místních tavern a restaurací, kde si můžete vychutnat autentickou řeckou kuchyni a ochutnat místní speciality. Nechte se unést romantikou tohoto malebného místa a zažijte nezapomenutelné chvíle na pobřeží Egejského moře.

dovolená Řecko
od Invia.cz

Levná dovolená Řecko, Kos

letecky na 12 dní

21.7.2023 – 1.8.2023

11990 Kč

Dovolená Ionikos, Kos, Řecko

3* Ubytování:
Ionikos
hodnocení 3,4 z 5 – velmi dobré

další termíny
Ionikos

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Řecko, Kos na 12 dní za 11990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Řecko, Kos, Ionikos — | další nabídky od Dovolena.cz