TuniskoExotická dovolená v Tunisku: 7 dní ve 4* hotelu s all inclusive...

Exotická dovolená v Tunisku: 7 dní ve 4* hotelu s all inclusive za 9790 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás levný zájezd do Tuniska, který právě teď můžete pořídit se slevou 49%! Last minute dovolená do oblíbeného tuniského letoviska Skanes v termínu 3.9.2023 – 9.9.2023 vás zavede do komfortního 4* hotelu Palm Beach Skanes. Celý pobyt včetně programu all inclusive vás vyjde pouze na 9790 Kč. Odlet je z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tunisko je fascinující destinací spojující exotiku, historii a kulturu. Během 7 dní si můžete vychutnat pohodlný relax na pláži. Navštívit můžete i historická místa, jako je Kairouan s proslulou Velkou mešitou a jedinečnou medinou, či antický amfiteátr v El Djemu. Milovníci nákupů si rozhodně přijdou na své v místních tržnicích a bazarech, kde lze zakoupit zdejší řemeslné výrobky a suvenýry. Pro odpočinek, uvolnění těla a mysli pak můžete využít wellness centra a masáže nabízené v totmo ubytování. Tunisko nabízí pestrou škálu aktivit pro každého, kdo touží po zážitkové dovolené s dotykem exotiky.

dovolená Tunisko
dovolená Skanes

Levná dovolená Tunisko, Skanes

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s all inclusive

3.9.2023 – 9.9.2023

9790 Kč

Levná dovolená v hotelu Palm Beach Skanes - Tunisko, Monastir

4* Ubytování:
Palm Beach Skanes
hodnocení 3.8 z 5 – výborné

Palm Beach Skanes
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Tunisko, Skanes na 7 dní v termínu 3.9.2023 – 9.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Palm Beach Skanes a programem all inclusive za 9790 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Tunisko


— last minute dovolená Tunisko, Skanes — | další nabídky od Invia.cz