ZanzibarExotická last minute dovolená na Zanzibaru v luxusním hotelu s programem all...

Exotická last minute dovolená na Zanzibaru v luxusním hotelu s programem all inclusive a slevou 51%!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud hledáte exotickou last minute dovolenou, měli byste zvážit návštěvu Zanzibaru. Nabízí se vám možnost strávit 9 dní v luxusním 4* hotelu Waridi Beach Resort & Spa v Pwani Mchangani. Program all inclusive zahrnuje nejen ubytování, ale i stravování, nápoje a další služby. Tato nabídka je nyní k dispozici za neuvěřitelných 22990 Kč s 51% slevou. Odlet z Prahy je naplánován na zítřejší den, takže nemáte mnoho času na rozhodnutí.

Waridi Beach Resort & Spa se rozprostírá na východním pobřeží ostrova Zanzibar, v blízkosti vesnice Kiwengwa a asi 40 km od letiště. Hotel je obklopen tropickou zahradou a nachází se přímo u široké pláže s bílým pískem a pozvolným vstupem do moře Pwani. Hotelová pláž je vybavena slunečníky a lehátky, které jsou k dispozici zdarma. K dispozici jsou také osušky, ale ty jsou za poplatek.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Vybavení hotelu Waridi Beach Resort & Spa zahrnuje vstupní halu, recepci, směnárnu, hlavní restauraci, à la carte restauraci, snack bar, butik, WiFi, terasu na slunění, bazén a lehátka. Bohužel hotel nemá výtah, takže není vhodný pro osoby s omezenou pohyblivostí. Pokud hledáte komfort a luxus na exotické pláži, nemusíte hledat dál. Nabídka last minute dovolené na Zanzibaru v hotelu Waridi Beach Resort & Spa je pro vás připravena za skvělou cenu.

dovolená Zanzibar
dovolená Pwani Mchangani

Levná dovolená Zanzibar, Pwani Mchangani

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

28.3.2023 – 5.4.2023

22990 Kč

obrazek 57

4* Ubytování:
Waridi Beach Resort & Spa – ukázat na mapě
hodnocení 4.1 z 5 – výborné

Waridi Beach Resort & Spa
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Zanzibar, Pwani Mchangani na 9 dní v termínu 28.3.2023 – 5.4.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Waridi Beach Resort & Spa a programem all inclusive za 22990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Zanzibar


— last minute dovolená Zanzibar, Pwani Mchangani — | další nabídky od Invia.cz