EgyptExotická last minute dovolená v Egyptě: Hurghada na 8 dní do 5*...

Exotická last minute dovolená v Egyptě: Hurghada na 8 dní do 5* hotelu s all inclusive za 11892 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Egyptské letovisko Hurghada je oblíbenou destinací pro dovolenou, a to zejména díky svému bohatému podmořskému světu. Pokud si chcete užít pohodovou dovolenou v tomto exotickém prostředí, máme pro vás skvělou nabídku last minute zájezdu. Vydejte se do Hurghady na 8 dní v termínu od 12. července 2023 do 19. července 2023 a ubytujte se v luxusním 5* hotelu Jasmine Palace. V ceně zájezdu, která činí jen 11892 Kč, získáte kompletní služby pořádající cestovní kanceláře, komfortní ubytování s programem all inclusive a leteckou dopravu z Prahy.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Hurghada je známá svými fantastickými mořskými útesy a korálovými útvary. Je tak doslova rájem pro milovníky potápění a šnorchlování. V hurghadě si můžete vychutnat úžasné podvodní scenérie, objevovat různé druhy ryb a mořských živočichů a dokonce se potkat s delfíny. Kromě toho je tu k vidění i mnoho historických památek, jako je starověký chrám v Karnaku nebo úžasné pyramidy v Gíze. Hurghada je také proslulá svými plážemi s bílým pískem, kde si můžete užít relaxaci a koupání.

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

12.7.2023 – 19.7.2023

11892 Kč

Last minute Jasmine Palace, Egypt, Hurghada

5* Ubytování:
Jasmine Palace – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Jasmine Palace
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 8 dní v termínu 12.7.2023 – 19.7.2023 s ubytováním v 5* hotelu Jasmine Palace a programem all inclusive za 11892 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz