Srí LankaExotická nabídka: 9-denní dovolená na Srí Lance s all inclusive za 16990...

Exotická nabídka: 9-denní dovolená na Srí Lance s all inclusive za 16990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Je tu skvělá šance vyrazit na levnou dovolenou na Srí Lanku. Cestovní kancelář Čedok nabízí zájezd do Západní provincie na 9 dní v termínu od 7.11.2023 do 15.11.2023 za parádní cenu 16990 Kč. Ubytování je zajištěno v 5* hotelu Jetwing Jie Jie Beach s programem all inclusive. Let z Prahy bude probíhat bez mezipřistání. Veřejná písečná pláž Panadura s postupným vstupem do moře, kde jsou k dispozici lehátka a slunečníky bez dalších poplatků, se nachází přímo u hotelu. Zájezd je právě teď prodáván se super slevou 52%.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Na Srí Lance mohou turisté navštívit různé kulturní a historické památky jako je například starobylé město Anuradhapura s bohatou historií a architektonickými skvosty, které je zapsáno na seznamu UNESCO. V blízkosti se nachází také město Kandy, kde je možné navštívit Chrám Buddhova zubu. Milovníci přírody by neměli vynechat národní park Yala, který je domovem divoké fauny, včetně leopardů a slonů. Pro milovníky čaje je „povinnou“ zastávkou region Nuwara Eliya s rozlehlými čajovými plantážemi, kde lze sledovat celý proces výroby čaje a ochutnat místní produkci.

dovolená Srí Lanka
dovolená Západní provincie

Levná dovolená Srí Lanka, Západní provincie

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

7.11.2023 – 15.11.2023

16990 Kč

Levný zájezd do hotelu Jetwing Jie Jie Beach - Srí Lanka, Západní provincie, Panadura

5* Ubytování:
Jetwing Jie Jie Beach – ukázat na mapě

Jetwing Jie Jie Beach
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Srí Lanka, Západní provincie na 9 dní v termínu 7.11.2023 – 15.11.2023 s ubytováním v 5* hotelu Jetwing Jie Jie Beach a programem all inclusive za 16990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Srí Lanka


— last minute dovolená Srí Lanka, Západní provincie — | další nabídky od Invia.cz