Srí LankaExotická Srí Lanka: 9 dní ve 3* hotelu s polopenzí za 18990...

Exotická Srí Lanka: 9 dní ve 3* hotelu s polopenzí za 18990 Kč, odlet z Prahy 24.10.

Levná dovolená vyhledávač

V termínu od 24. října do 1. listopadu 2023 se můžete vydat se na 9denní dovolenou na Srí Lanku. Tato exotická destinace v Indickém oceánu vás přivítá na malém poloostrově v severozápadní provincii. Ubytování je zajištěno v komfortním 3* hotelu Ranweli Holiday Village se stravováním formou polopenze. Celý balíček pořídíte právě teď za cenově dostupných 18990 Kč, a to včetně letenek z Prahy. Hotel je vzdálen pouhé 2 km od centra letoviska Waikkal s obchody, 15 km od města Negombo, 48 km od města Colombo a 20 km od Mezinárodního letiště Bandaranaike.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Srí Lanka nabízí bohatý mix kultur, historie a přírodní krásy. Během svého pobytu můžete navštívit město Negombo, které je známé svými plážemi, rybářskými aktivitami a historickými památkami. Nezapomeňte se vydat i na výlet do města Colombo, kde naleznete fascinující místa jako Národní muzeum, chrám Gangaramaya, oblíbenou promenádu a další zajímavosti. Srí Lanka je také domovem nádherných pláží, kokosových hájů a unikátního zvířecího světa. Navštivte národní park Yala, kde můžete pozorovat leopardy a slony, nebo se vydejte na výlety do hor s čajovníkovými plantážemi, kde můžete ochutnat místní čajové speciality.

dovolená Srí Lanka
od Invia.cz

Levná dovolená Srí Lanka

letecky na 9 dní s polopenzí

24.10.2023 – 1.11.2023

18990 Kč

Levná dovolená v hotelu Ranweli Holiday Village - Srí Lanka

3* Ubytování:
Ranweli Holiday Village – ukázat na mapě

další termíny
Ranweli Holiday Village

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Srí Lanka na 9 dní s polopenzí za 18990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Srí Lanka, Ranweli Holiday Village — | další nabídky od Dovolena.cz