Srí LankaExotická Srí Lanka na 9 dní s all inclusive za 23990 Kč...

Exotická Srí Lanka na 9 dní s all inclusive za 23990 Kč – letecky z Prahy

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás zajímavý listopadový zájezd na exotickou Srí Lanku, kam se můžete vydat letecky z Prahy v termínu 14. – 22.11.2023. Ubytování je zajištěno ve 3* hotelu Hibiscus Beach s programem all inclusive. Celý balíček pořídíte za skvělých 23990 Kč. Tento menší rodinný hotel leží přímo u pláže a veškeré nákupy, restaurace a tradiční trhy jsou v docházkové vzdálenosti. Sportovní nadšenci ocení blízkost sportovišť a půjčoven automobilů a motocyklů. Hlavní město Colombo je vzdálené 39 km a transfer z mezinárodního letiště zabere přibližně 2,5 hodiny.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Pokud jde o turistické aktivity na Srí Lance, doporučujeme navštívit historické město Anuradhapura s impozantními buddhistickými památkami, jako je Veliký bódhi strom a Abhayagiri Dagoba. Dalším zajímavým místem je město Kandy, kde si můžete prohlédnout Chrám Buddhova zubu, kde je údajně uložen zub Buddhy. Na Srí Lance nesmíte vynechat ani krásný národní park Yala, kde můžete pozorovat divokou zvěř, včetně slonů, leopardů a mnoha druhů ptáků. Pro milovníky pláží je tu Unawatuna Beach s křišťálově čistým mořem a skvělými možnostmi šnorchlování a potápění.

dovolená Srí Lanka
od Invia.cz

Levná dovolená na Srí Lance

letecky na 9 dní s all inclusive

14.11.2023 – 22.11.2023

23990 Kč

Exotická dovolená v hotelu Hibiscus Beach - Srí Lanka

3* Ubytování:
Hibiscus Beach Hotel

další termíny
Hibiscus Beach Hotel

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Srí Lanka na 9 dní s all inclusive za 23990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

— Srí Lanka, Hibiscus Beach Hotel — | další nabídky od Dovolena.cz