Dovolená u mořeExotický ostrov Sal: 8 dní all inclusive dovolené za 19890 Kč! Odlet...

Exotický ostrov Sal: 8 dní all inclusive dovolené za 19890 Kč! Odlet z Prahy: 24.8.2023

Levná dovolená vyhledávač

Kapverdské ostrovy jsou oblíbenou destinací pro milovníky exotiky a přírodní krásy. Jedním z nejatraktivnějších míst na Kapverdách je ostrov Sal, který nabízí návštěvníkům nejen nádherné pláže s jemným pískem, ale i fascinující sopečné útvary a průzračně čisté moře. V termínu 24.8.2023 – 31.8.2023 můžete strávit na tomto ostrově týdenní dovolenou za skvělou cenu 19890 Kč. Zájezd zahrnuje kompletní služby pořádající cestovní kanceláře Blue Style, leteckou dopravu z Prahy a samozřejmě ubytování ve 3* hotelu Murdeira Village Resort s programem all inclusive.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kapverdské ostrovy leží na západním okraji Afriky v Atlantském oceánu. Ostrov Sal je nejvíce turisticky vyhledávaným ostrovem v této skupině. Díky svému podnebí, které je převážně slunečné a suché, je ideálním místem pro dovolenou na pláži i pro milovníky vodních sportů, jako jsou surfování nebo potápění. Místní kultura a kuchyně jsou pestré a zajímavé pro poznávání. Procházka po bílých plážích, prozkoumání sopečných útvarů či relaxace v hotelu Murdeira Village Resort s programem all inclusive slibují nezapomenutelný pobyt. Kapverdské ostrovy jsou takovým malým rájem na zemi, který stojí za to navštívit.

dovolená Kapverdské ostrovy
od Invia.cz

Levná dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal

letecky na 8 dní s all inclusive

24.8.2023 – 31.8.2023

19890 Kč

Hotel Murdeira Village Resort, dovolená Kapverdské ostrovy, Sal

3* Ubytování:
Hotel Murdeira Village Resort
hodnocení 4,8 z 5 – fantastické

další termíny
Hotel Murdeira Village Resort

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Tato nabídka (Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal na 8 dní s all inclusive za 19890 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Výběr dalších termínů:


17.8.2023 – 24.8.2023 letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive za 19990 CZK


— Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal, Hotel Murdeira Village Resort — | další nabídky od Dovolena.cz