Kapverdské ostrovyExotický ráj na Kapverdských ostrovech s 57% slevou: 8 dní ve 4*...

Exotický ráj na Kapverdských ostrovech s 57% slevou: 8 dní ve 4* resortu s all inclusive za 16990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Levný zájezd na Kapverdské ostrovy je ideální příležitostí pro všechny, kteří chtějí zažít krásy tohoto exotického ostrovního ráje za velmi atraktivní cenu. Dovolená na ostrově Sal s programem all inclusive v hotelu Halos Casa Resort je k dispozici v termínu od 27.4.2023 do 4.5.2023 za pouhých 16990 Kč. Zahrnuto je ubytování ve 4* hotelu, letenky z Prahy a program all inclusive. Dovolenou pořádá cestovní kancelář Blue Style a zájezd je právě teď prodáván se super slevou 57%. K dispozici jsou poslední volná místa.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Tento zájezd nabízí vynikající služby a přátelskou atmosféru v blízkosti centra města Santa Maria, kde najdete restaurace a bary. Kromě toho se můžete těšit na soukromou pláž, která nabízí pozvolný vstup do moře. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma, stejně jako plážový bar, který je zahrnut v rámci programu all inclusive. Pokud tedy toužíte po odpočinku na exotické pláži a vynikajících službách za skvělou cenu, tento zájezd je pro vás tou nejlepší volbou.

dovolená Kapverdské ostrovy
dovolená Ostrov Sal

Levná dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

27.4.2023 – 4.5.2023

16990 Kč

obrazek 65

4* Ubytování:
Halos Casa Resort
hodnocení 4.2 z 5 – výborné

Halos Casa Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal na 8 dní v termínu 27.4.2023 – 4.5.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Halos Casa Resort a programem all inclusive za 16990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kapverdské ostrovy


— last minute dovolená Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal — | další nabídky od Invia.cz