ŠpanělskoFirst minute Mallorca: 7 dní all inclusive ve 4* hotelu Mix Colombo...

First minute Mallorca: 7 dní all inclusive ve 4* hotelu Mix Colombo za 16790 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si nezapomenutelnou dovolenou na slunné Mallorce, jednom z nejkrásnějších španělských ostrovů. Nabízíme Vám týdenní pobyt v 4* hotelu Mix Colombo v oblasti S’illot – Sa Coma. Hotel poskytuje komfortní ubytování a služby na úrovni all inclusive, které zahrnují široký výběr jídel a nápojů po celý den. Tento zájezd se koná v termínu 21. – 27. 6. 2024. Odlet je z Prahy. Cena na 16790 Kč, a to v rámci first minute nabídky s parádní slevou 27%. Dovolenou pořádá cestovní kancelář Blue Style.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Mallorca je známá svými úchvatnými plážemi, křišťálově čistým mořem a nádhernými přírodními scenériemi. Oblast S’illot – Sa Coma nabízí nejen nádherné písečné pláže, ale i možnost obdivovat přírodní a kulturní krásy. Doporučujeme navštívit známé jeskyně Coves del Drach nebo se vydat na výlet do nedalekého přírodního parku Mondragó. Pro milovníky historie bude nezapomenutelným zážitkem návštěva hlavního města Palma, kde je k vidění historická katedrála La Seu a kde vás uchvátí starobylé uličky a místní restaurace.

Hotel Mix Colombo

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.