BulharskoFirst minute zájezd do Bulharska: 10 dní v letovisku Ravda za 14990...

First minute zájezd do Bulharska: 10 dní v letovisku Ravda za 14990 Kč, odlet z Brna

Levná dovolená vyhledávač

Užijte si v červenci levnou dovolenou v hotelu Elvira v oblíbeném bulharském letovisku Ravda, kde na vás čeká pohodlné ubytování s programem all inclusive. Během desetidenního pobytu v termínu od 17. do 26. července 2024 si užijete nejen slunce a moře, ale i skvělou bulharskou kuchyni a pohostinnost. Zájezd za cenu 14990 Kč pořádá cestovní kancelář Blue Style, odlet je z Brna a díky first minute nabídce ušetříte 34% z původní ceny.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Ravda se nachází nedaleko historického města Nesebar, které je zapsáno na seznamu UNESCO a nabízí jedinečnou směs historických památek a živé kultury. Město a jeho okolí poskytuje mnoho možností pro výlety, od návštěvy starobylých kostelů po procházky malebnými uličkami plnými tradičních obchůdků a restaurací. Milovníkům přírody doporučujeme návštěvu přírodní rezervaci Pomorie, kde je možné pozorovat místní flóru a faunu a užít si klid na odlehlých plážích.

Hotel Elvira, Bulharsko, Ravda

Tato nabídka je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.