ŘeckoKosFirst minute zájezdy od Invia: Vyberte si ze široké nabídky letovisek a...

First minute zájezdy od Invia: Vyberte si ze široké nabídky letovisek a ušetřete!

Levná dovolená vyhledávač

Pokud nevíte, kam byste se letos v létě vydali na dovolenou, může být pro vás pravým řešením first minute nabídka od cestovní agentury Invia. Ta vám umožní si vybrat ze široké nabídky zájezdů do oblíbených letovisek za neuvěřitelně výhodné ceny a s mnoha přidanými benefity.

V nabídce se objevují tradiční destinace jako Egypt, Turecko, Řecko, Bulharsko nebo oblíbená Mallorca. Tyto země nabízejí krásné pláže, skvělé klima a mnoho dalších aktivit pro celou rodinu. Pokud toužíte po orientálním exotismu, určitě se podívejte na zájezdy do Egypta nebo Turecka, kde se budete moci potápět v průzračném moři, navštívit místní trhy a ochutnat tradiční jídla.

Pokud vás více láká středomořská atmosféra, neváhejte si vybrat některé z řeckých ostrovů, jako například Kréta, Rhodos nebo Korfu. Ty nabízejí nádherné pláže a historická místa, která stojí za návštěvu. Také Bulharsko láká na krásné pláže a velmi příznivé ceny, zatímco Mallorca je oblíbená pro své klidné letovisko a nádhernou přírodu.

First minute dovolenou a zájezdy najdete ZDE

Zároveň můžete využít benefitů nabízených Invia. Záloha na zájezd činí pouze 500 Kč na osobu včetně dětí a zbytek ceny můžete zaplatit až 45 dní před odjezdem. Můžete si vybrat z nejširší nabídky hotelů a v případě potřeby u některých zájezdů také změnit termín bez jakýchkoliv poplatků. Kromě toho jsou v některých případech nabízeny výhody jako děti zdarma, nebo all inclusive program.

Tak neváhejte a vyberte si z nabídky first minute zájezdů od Invia a užijte si letní dovolenou s rodinou nebo přáteli za neuvěřitelně výhodné ceny. Uvolněte se, odpočiňte si a načerpejte nové síly pro další výzvy v pracovním i soukromém životě.

Dovolenou a zájezdy v režimu first minute můžete vybírat z tipů níže nebo na našich stránkách.