Kanárské ostrovyFuerteventuraFuerteventura na 8 dní s all inclusive za 14990 Kč - last...

Fuerteventura na 8 dní s all inclusive za 14990 Kč – last minute letecky z Brna

Levná dovolená vyhledávač

Máte chuť na dovolenou v tropickém ráji za přijatelnou cenu? Pak je last minute nabídka do hotelu Sbh Costa Calma Beach Resort na Fuerteventuře tou pravou volbou pro vás. Zajistí vám 8 dní plných relaxace a zábavy v termínu 10.5.2023 – 17.5.2023. Ubytování ve 4* hotelu a all inclusive program za 14990 Kč na osobu vám zaručí bezstarostný pobyt bez nutnosti řešit, kde se najíst nebo kam si zajít na drink. Navíc odlet je přímo z Brna.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Kromě ubytování s programem all inclusive nabízí hotel Sbh Costa Calma Beach Resort i řadu dalších výhod. Nachází se přímo u pláže s pohodlným přístupem k moři a krásným výhledem na pobřeží. Lehátka a slunečníky jsou zdarma a k dispozici jsou i rodinné apartmány. Pro děti i dospělé jsou připraveny animační programy, které nabízí spoustu zábavy a relaxace.

Poloha hotelu je rovněž výhodná, v blízkosti se nachází malé nákupní centrum, restaurace a bary. Autobusová zastávka je vzdálena pouhých 350 metrů od hotelu a poskytuje tak snadné spojení s dalšími turistickými atrakcemi na ostrově. Jde o skvělou nabídku pro ty, kteří hledají levnou a zároveň kvalitní dovolenou s možností aktivit pro celou rodinu.

dovolená Kanárské ostrovy
dovolená Fuerteventura

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Fuerteventura

last minute

letecky z Brna na 8 dní s all inclusive

10.5.2023 – 17.5.2023

14990 Kč

obrazek 1

4* Ubytování:
Sbh Costa Calma Beach Resort – ukázat na mapě
hodnocení 4.4 z 5 – skvělé

Sbh Costa Calma Beach Resort
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Brna

Typ zájezdu:
last minute
pobytový
u moře

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Fuerteventura na 8 dní v termínu 10.5.2023 – 17.5.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Sbh Costa Calma Beach Resort a programem all inclusive za 14990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy


— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Fuerteventura — | další nabídky od Invia.cz