Dovolená u mořeGran Canaria last minute: 8 dní ve 4* hotelu Concorde s polopenzí,...

Gran Canaria last minute: 8 dní ve 4* hotelu Concorde s polopenzí, pláží a bazénem za 19390 Kč

Levná dovolená vyhledávač

Týden dovolené na Gran Canaria ve skvěle hodnoceném 4* hotelu Concorde vám nabízí skvělou příležitost zažít nezapomenutelnou last minute dovolenou na Kanárských ostrovech. Termín zájezdu je 23. – 30.8.2023 a cena 19390 Kč zahrnuje leteckou dopravu z Prahy a ubytování s polopenzí. Hotel Concorde se nachází přímo u pláže, což zaručuje pohodlný přístup k moři a skvělý relax na břehu Atlantiku.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Gran Canaria je jedním z nejoblíbenějších míst pro dovolenou díky své bohaté přírodě a širokému spektru aktivit. Ostrov nabízí nádherné pláže, malebná údolí a impozantní pískové duny. Pokud máte rádi nakupování, budete nadšeni z bezprostřední blízkosti hotelu k nákupním možnostem. Kromě toho si můžete vychutnat klidné chvíle u bazénu, který je součástí hotelu Concorde. Gran Canaria je destinací, která uspokojí každého – od milovníků přírody až po ty, kteří hledají noční zábavu. Vydejte se na tento populární ostrov a objevte jeho krásy.

dovolená Kanárské ostrovy
dovolená Gran Canaria

Levná dovolená Kanárské ostrovy, Gran Canaria

last minute

letecky z Prahy na 8 dní

23.8.2023 – 30.8.2023

19390 Kč

Hotel Concorde,
Kanárské ostrovy, Gran Canaria, Las Palmas de Gran Canaria

4* Ubytování:
Concorde – ukázat na mapě
hodnocení 4.5 z 5 – skvělé

Concorde
další termíny

Stravování:
snídaně

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Kanárské ostrovy, Gran Canaria na 8 dní v termínu 23.8.2023 – 30.8.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Concorde včetně snídaně za 19390 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Kanárské ostrovy


— last minute dovolená Kanárské ostrovy, Gran Canaria — | další nabídky od Invia.cz