TureckoHIT: levná dovolená v turecké Alanyi - 9 dní ve 4* hotelu...

HIT: levná dovolená v turecké Alanyi – 9 dní ve 4* hotelu s all inclusive za 7990 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Máme pro vás tuto svělou last minute nabídku! Vydejte se v nadcházejících dnech na levnou dovolenou do kouzelného tureckého letoviska Alanya. Termín zájezdu je od 30.8.2023 do 7.9.2023 a ubytováni budete v luxusním 4* hotelu Aslan Corner. Za celý zájezd zaplatíte neuvěřitelných 7990 Kč, a to včetně programu all inclusive a letecké dopravy z Prahy! Tuto fantastickou příležitost vám přináší renomovaná cestovní kancelář Čedok, která zájezd poskytuje s úžasnou slevou 48 %.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Alanya je místem, které láká návštěvníky svou rozmanitostí a historií. Pobřežní město na jihovýchodním pobřeží Turecka je známé svými krásnými plážemi, malebným přístavem a fascinujícím hradem stojícím na vrcholu kopce nad městem. Pro milovníky historie a kultury je návštěva hradu skvělým zážitkem. Nezapomeňte také zavítat do archeologického muzea, kde můžete objevit artefakty z doby antického Řecka a římské éry. Milovníkům přírody pak doporučujeme výlet do národního parku Dim Cave, který nabízí úchvatné jeskynní systémy a krásné vodopády. Nechte se unést kouzlem Alanye, kde se setkává moderní pohodlí s historickým dědictvím.

dovolená Turecko
dovolená Alanya

Levná dovolená Turecko, Alanya

last minute

letecky z Prahy na 9 dní s all inclusive

30.8.2023 – 7.9.2023

7990 Kč

Levná dovolená Aslan Corner - Turecko, Alanya

4* Ubytování:
Aslan Corner – ukázat na mapě
hodnocení 3.9 z 5 – výborné

Aslan Corner
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Turecko, Alanya na 9 dní v termínu 30.8.2023 – 7.9.2023 s ubytováním ve 4* hotelu Aslan Corner a programem all inclusive za 7990 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Turecko


— last minute dovolená Turecko, Alanya — | další nabídky od Invia.cz