ŘeckoRhodosHorká last minute nabídka: Týdenní dovolená na Rhodosu s all inclusive za...

Horká last minute nabídka: Týdenní dovolená na Rhodosu s all inclusive za 9490 Kč

Levná dovolená vyhledávač

V nabídce cestovní agentury Invia.cz se právě teď objevil parádní last minute zájezd do Řecka na ostrov Rhodos se zítřejším odletem z Prahy. Tato týdenní dovolená s termínem konání 29.9.2023 – 6.10.2023 zahrnuje ubytování ve 3* hotelu Lymberia, program all inclusive a leteckou dopravu z Prahy, to vše za skvělou cenu 9490 Kč. V rámci pobytu si můžete vychutnat rodinnou atmosféru hotelu, který se nachází ve středisku Faliraki.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Rhodos nabízí nespočet možností pro zábavu a relaxaci. Můžete navštívit historické památky jako je Akropol či středověká města, kterých je zde nespočet. Pro milovníky přírody bude ideální výlet na horu Atavyros – nejvyšší bod ostrova. Najdete zde také mnoho restaurací a taveren, které podávají tradiční řecká jídla, jako jsou gyros, souvlaki, moussaka, saláty s feta sýrem a olivami a další speciality. Rhodos má samozřejmě i mnoho krásných pláží, kde si můžete užít klidné odpoledne u moře.

dovolená Řecko
dovolená Rhodos

Levná dovolená Řecko, Rhodos

last minute

letecky z Prahy na 8 dní s all inclusive

29.9.2023 – 6.10.2023

9490 Kč

Levná dovolená v hotelu Lymberia - Řecko, Rhodos, Faliraki

3* Ubytování:
Lymberia – ukázat na mapě
hodnocení 3.7 z 5 – výborné

Lymberia
další termíny

Stravování:
all inclusive

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Řecko, Rhodos na 8 dní v termínu 29.9.2023 – 6.10.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Lymberia a programem all inclusive za 9490 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Řecko


— last minute dovolená Řecko, Rhodos — | další nabídky od Invia.cz