EgyptHurghada: Exotická dovolená u Rudého moře - 7 dní v hotelu s...

Hurghada: Exotická dovolená u Rudého moře – 7 dní v hotelu s aquaparkem a polopenzí za 5851 Kč!

Levná dovolená vyhledávač

Oblíbené egyptské letovisko Hurghada láká právě teď na levnou dovolenou na „černém kontinentu“, kam můžete za skvělou cenu 5851 Kč vyrazit letecky z Prahy. V termínu 18.6.2023 – 24.6.2023 si můžete užít týdenní pobyt ve 3* hotelu Zya Regina Resort se stravováním formou polopenze.

Hurghada je jedním z nejpopulárnějších turistických cílů v Egyptě díky svému teplému klimatu, krásným korálovým útesům a bohatému podmořskému světu. Během svého pobytu v tomto letovisku si můžete užít opalování na písečných plážích, plavání v azurově modrém Rudém moři a šnorchlování nebo potápění mezi korálovými útesy. Hurghada je také rájem pro milovníky vodních sportů, jako je windsurfing, kitesurfing a rybaření.

Bližší informace o zájezdu a rezervace ZDE

Za skvělou cenu 5851 Kč je tato last minute nabídka dovolené v Hurghadě skutečnou příležitostí. Hurghada vás očaruje svou exotikou, krásnými plážemi a nezapomenutelnými zážitky. Nechte se unést kouzlem Egypta a zažijte nezapomenutelnou dovolenou na pobřeží Rudého moře.

dovolená Egypt
dovolená Hurghada

Levná dovolená Egypt, Hurghada

last minute

letecky z Prahy na 7 dní s polopenzí

18.6.2023 – 24.6.2023

5851 Kč

obrazek 82

3* Ubytování:
Zya Regina Resort – ukázat na mapě
hodnocení 3.6 z 5 – výborné

Zya Regina Resort
další termíny

Stravování:
polopenze

Doprava:
letecky z Prahy

Typ zájezdu:
last minute
pobytový

Tato nabídka (last minute dovolená Egypt, Hurghada na 7 dní v termínu 18.6.2023 – 24.6.2023 s ubytováním ve 3* hotelu Zya Regina Resort a stavováním formou polopenze za 5851 Kč) je aktuální k okamžiku jejího publikování. Po tomto čase může dojít ze strany pořadatele k její změně či zrušení.


Informace o destinaci   |   Egypt


— last minute dovolená Egypt, Hurghada — | další nabídky od Invia.cz